AmixPro®BCAA 4:1:1 150tbl

Tootekood: 1012767
Kaubamärk: Amix Nutrition
Laoseis: Tellimisel
Hind:
22,00 €
Amix™ BCAA 4:1:1 is a food supplement of Branched Chain Amino Acids (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine) with special anabolic ratio 4:1:1 for L-Leucine.

L-Leucine is the most important essential amino acid, which promotes stability of nitrogen balance, supports recovery and protects muscle tissue from breakdown. Essential amino acid means that the human body can´t create these amino acids on its own and it is necessary to receive them in a food or supplement form.  
Benefits:

-       BCAA in tablet form
-       Contains L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine in anabolic ratio 4:1:1
-       Convenient to consume ON THE GO!
-       Explo-tech® tablet release system

Recommended dosage: The basic daily dose is 2 tablets. Take 1 tablet before physical activity and 1 tablet after physical activity. Wash down with plenty of water.
 
Ingredients: L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, anticaking agent: microcrystalline cellulose; stabilizer: croscarmellose sodium; anticaking agents: magnesium stearate, silicon dioxide.

Warning: Do not use this product if you are pregnant or nursing. The product is not designed for children. Keep away from children. Do not exceed recommended daily dosage! Store at a temperature not exceeding 25°C in cool dry place away from sunlight. The product should not be used as a substitute for a varied diet. The producer is not liable for any damage caused by improper use or storage.
 
Sarnased tooted
BCAA Gold  150tbl
Amix™ BCAA Gold 150/300- on hargnenud ahelaga aminohapped (BCAA): L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin (2:1:1) tablettide kujul. Neid aminohappeid on vaja, et hoolitseda lihaskoe eest füüsilise koormuse ja intensiivsete treeningute ajal. Amix™ BCAA Gold suurendab ja säilitab efektiivset lihaskasvu ja parandab treeningujärgset taastumist.
,   Laoseis: Tellimisel
19,00 €
BEEF Amino Tablets 110tbl
Beef Amino Tablets 110/250/550 — veise valk on suurepärane aminohapete allikaks. Amix Beef Amino sisaldab unikaalset tasakaalustatud aminohapete kooslust, mis annab Teie organismile lämmastiku, mis on vajalik, et tugevdada ja suurendada lihaskudede tihedust. Loomaliha on alati peetud väga tõhusaks lihasmassi ehituse allikaks.
,   Laoseis: Tellimisel
19,00 €
Arginine 360cps
L-Arginine 120/360 tabl- on vabal kujul aminohape, millel on organismis mitu põhifunktsiooni, sealhulgas lämmastikoksiidi (NO) eelaineks olemine. Lämmastikoksiid (NO) hoiab veresooned laiendatuna, et aidata südamel saada küllaldaselt hapnikku. Tegemist on valgusünteesiks vajaliku aminohappega.
,   Laoseis: Tellimisel
30,00 €
Tyrosine 500mg 120cps
Tyrosine – see on kõrgkvaliteetne aminohappe L-türosiini allikas. L-türosiin on aminohape, mis mängib olulist rolli organismi funktsioonides. See on neurotransmitteri dopamiini ja adrenaalsete hormoonide norepinefriini ja epinefriini eelaineks. Need mõjutavad und, meeleolu, keskendumisvõimet ja ajutöö tõhusust. Türosiin osaleb ka melaniini tootmises (pigment, mis annab nahale ja juustele nende loomulikku värvi).
,   Laoseis: Tellimisel
15,00 €