AmixPro®Testo F-200® 200cps

Tootekood: 1012798
Kaubamärk: Amix Nutrition
Laoseis: Tellimisel
Hind:
22,00 €
Amix™ TestoF-200 is a revolutionary supplement with aim to increase naturally your testosterone level which is the missing link essential for building muscle, by providing your body with the nutrients it needs to naturally produce more testosterone. The nutrients in Amix™ TestoF-200 turn the dial to maximum, ensuring you have all you need to support the fastest growth possible.
 
Benefits: 
» natural and safe
» fast recovery, fast growth
» more energy
» anabolic support complex
 
Recommended dosage: Take 5 tablets daily between meals. Wash down with plenty of water. Use this product max. over a period of 8 weeks, followed by 4 weeks off cycle.


 
Ingredients: d-aspartic acid, anticaking agent: microcrystalline cellulose; l-arginine alpha ketoglutarate, tribulus terrestris extract (whole plant), anticaking agent: croscarmellose sodium; maca root extract (lepidium meyenii), Testofen® - Fenugreek (Trigonella Foenum - Graecum), AstraGin™ (Patent-Pending Extract derived from Panax Notoginseng – Astragalus Membranaceous), Taxadrol® (Pinus Sylvestris), Nicotinamide (Vit. B3), anticaking agents: magnesium stearate, silicon dioxide. 

 
Warning: Do not use this product if you are pregnant or nursing. Not suitable for children under the age of 18 years. Keep away from children. Do not exceed recommended daily dosage! Discontinue use and consult a medical doctor if you experience unusual symptoms. Store at a temperature not exceeding 25°C in cool dry place away from sunlight. The product should not be used as a substitute for a varied diet. The producer is not liable for any damage caused by improper use or storage.
 
Sarnased tooted
Tribu 90% with ZMA® 1200mg 90tbl
Amix Tribu-ZMA – suurepärane toode, mis sisaldab ZMA-d ja taimset ekstrakti Tribulus Terrestris 90%-lise steroidide ja saponiidide sisaldusega.
Tribulus Terrestris on looduslik testosterooni võimendi, tõhus anaboolne toode. Seda on kasutatud juba sajandeid, et toetada tervislike lipiidide suuremat osakaalu.
ZMA on ainulaadne patenteeritud valem, mis sisaldab seeditaval kujul tsinki ja magneesiumit, sealhulgas ka tsingi L-monometionin (L-OptiZinc ®). B6-vitamiin, mis on ZMA koostises, parandab organismi tsingi ja magneesiumi omastamist. ZMA® on mittesteroidne loomulik täiendus keha protsessidele. Kliiniliselt on tõestatud, et inimestel, kes tarbivad ZMA-d, suureneb testosterooni tootlikus ja insuliini kasvufaktor (IGF-1) ja suureneb ka lihasjõud rohkem kui nendel inimestel, kes tarbivad platseebot.
,   Laoseis: Tellimisel
25,00 €
MuscleCore® DW - MytoTest®- V3  90cps  BOX
AMIX MytoTest V3™ - stimuleerib tugevalt testosterooni tootmist, välja töötatud LargeLife labaratooriumis koostöös Amix Team sportlastega. AMIX™ MytoTest V3 sisaldab ainult kõrgkvaliteetseid ja innovaatilisi koostisaineid, mille toime on kliiniliselt tõestatud ja patenteeritud. MyTosterone® on revolutsiooniline palmetto ja astaksantiini kombinatsioon. Uuringud on tõestanud, et see kombinatsioon tõstab testosterooni taset organismis samas langetades östradiooli ja DHT taset.
MyTosterone® koostisosade tugevalt sünergiline annus sisaldab: Testofen® lambaläätsed, kibuvitsa rosea, guggulsterones, moon, D-asparagiinhape, hõlmikpuu biloba, Hiina cordyceps, tsink.
Testofen® on lambaläätse ekstrakti kaubamärk. Lambalääts avaldab organismile positiivset mõju, Testofen® aktiivsed komponendid tõstavad testosterooni taset, suurendades lipiidide osakaalu, lihasmassi ja imuunseid funktsioone. Testofen® see on lambaläätse ekstakt, mis on standardiseeritud 50% Fenuside™.
,   Laoseis: Tellimisel
33,00 €
D-AA 100cps BOX

Amix DAA Max Pure – suurendage oma testosterooni taset, et tõsta oma lihaskasv uuele tasemele. DAA Max Pure toime on teaduslikult tõestatud. D-asparagiinhape tekib munandites. Uurimused on näidanud, et tarbides DAA Max Pure’i vähemalt 12 päeva jooksul, suureneb märgatavalt testosterooni vabastamine ja luteiniseeriva hormooni tootmine.

,   Laoseis: Tellimisel
23,00 €
Anabolic Explosion Complex 200cps
Anabolic Explosion on eriline kompleks aminohapetest, mineraalidest, taime ekstraktidest ja B6 vitamiinist, mis toetab libiidot ning aitab samas rahustada ka närvisüsteemi raske treeningu järgselt paremaks taastumiseks. See sisaldab unikaalset patenti-ootavat mineraalide segu ZMA®, mida toodetakse erilise protsessi käigus sisaldades vaid äärmiselt kõrge biosaadavusega vorme tsingist ja magneesiumist k.a. tsink l-monometioniin (L-OptiZinc® - U.S. Patent 5,278,329).
,   Laoseis: Tellimisel
32,00 €
Ecdy-Sterones 90cps BOX
Ecdy-Sterones on järgmise taseme looduslik testosterooni produktsiooni soodustav ja estrogeeni taset reguleeriv toidulisand, mis põhineb Beta Ecdysteronil. Tugevalt stimuleerivad koostisosad AmixTM Ecdy Sterone-is võivad aidata suurendada Teie lihaste tihedust, tugevust ja sooritusvõimet. See on lisand, mis on mõeldud kulturistidele, sportlastele ja teistele, kes soovivad oma füüsist ja sooritusvõimet täiustada.
AMIXTM Ecdy Sterone-is on kombineeritud kõrgkvaliteetne Beta Ecdysterone, mis töötab sünergias testosteroonitaset võimendavast kompleksist, kuhu kuuluvad Metsiku Jamsi ekstakt, Maca juure ekstark, Gugguli ekstrakt, Gamma orüsanool ja Horny Goat Weed ekstrakt.
,   Laoseis: Tellimisel
29,00 €