Anabolic Explosion Complex 200cps

Tootekood: 101261
Kaubamärk: Amix Nutrition
Laoseis: Tellimisel
Hind:
32,00 €
Anabolic Explosion cps.
Toidulisand
200 kapslit – Neto kaal: 198,4 g.
 
Anabolic Explosion on eriline kompleks aminohapetest, mineraalidest, taime ekstraktidest ja B6 vitamiinist, mis toetab libiidot ning aitab samas rahustada ka närvisüsteemi raske treeningu järgselt paremaks taastumiseks. See sisaldab unikaalset patenti-ootavat mineraalide segu ZMA®, mida toodetakse erilise protsessi käigus sisaldades vaid äärmiselt  kõrge biosaadavusega vorme tsingist ja magneesiumist k.a. tsink l-monometioniin (L-OptiZinc® - U.S. Patent 5,278,329).


Kasutegurid:
- toetab testosterooni tootmist kehas
- aitab parandada füüsilist võimekust
- toetab ihasmassi kasvu
- kiirendab närvisüsteemi ja lihaskonna taastumist pärast treeningut

Soovituslik kasutamine:
Võtta 6 kapslit iga päev. Treeningu päeval 20min enne trenni ja vabal päeval sama kogus koos hommikusöögiga. Toodet kasutada järjest maksimaalselt 8 nädalat ning teha seejärel 4 nädalat paus enne kui uuesti alustada.


Koostisained: Tribulus Terretris ehk Kreeka lambalääts (40% taimseid steroidseid saponiine) 1 500 mg, želatiinist kapsel (puhtast želatiinist valmistatud, vesi, värv: titaanium dioksiid), tauriin 1000ml, L-tsitrulliinmalaat 1000mg,  ZMA® (patenteeritud anaboolsust mineraalainetega toetav segu) 800mg, tsink (kui monometioniin L-OptiZinc® ja aspartaat), magneesium (kui tsitraat ja oksiid), vitamiin B6 (kui püridoksiin Hcl), HMB (β-hüdroksü β-metüülbutüraat) 500mg,  Serenoa ekstrakt (25% rasvhappeid) 300mg, stabilisaator:  hüdroksüpropüülmetüültselluloos Methocel®, paakumisvastased ained: silikoon dioksiid, magneesium stearaat.
 
Methocel® on Dow Chemical Company registreeritud kaubamärk.
ZMA® on SNAC System, Inc. (U.S. Patent 5,278,329) registreeritud kaubamärk.
L-OptiZinc® on InterHealth N.I registreeritud kaubamärk.
 
Hoiatus: Mitte kasutada seda toodet raseduse või imetamise ajal. Toode pole mõeldud kasutamiseks lastele. Hoida lastele kättesaadamatus kohas. Mitte ületada päevast soovitatavat kogust. Hoiustada otsese päikesevalguse eest varjatuna, temperatuuril kuni 25°C, pimedas ja kuivas kohas. See toode ei ole mõeldud täisväärtusliku toitumise täielikuks asendamiseks. Tootja ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud toote vale hoiustamise või kasutamisjuhtnööride eiramise tulemusel.

Allergeeni hoiatus: võib sisaldada piima, muna, sojaubade, gluteeni, koorikloomade kestade ja pähklite jälgi.
 
 
Sarnased tooted
MuscleCore® DW - MytoTest®- V3  90cps  BOX
AMIX MytoTest V3™ - stimuleerib tugevalt testosterooni tootmist, välja töötatud LargeLife labaratooriumis koostöös Amix Team sportlastega. AMIX™ MytoTest V3 sisaldab ainult kõrgkvaliteetseid ja innovaatilisi koostisaineid, mille toime on kliiniliselt tõestatud ja patenteeritud. MyTosterone® on revolutsiooniline palmetto ja astaksantiini kombinatsioon. Uuringud on tõestanud, et see kombinatsioon tõstab testosterooni taset organismis samas langetades östradiooli ja DHT taset.
MyTosterone® koostisosade tugevalt sünergiline annus sisaldab: Testofen® lambaläätsed, kibuvitsa rosea, guggulsterones, moon, D-asparagiinhape, hõlmikpuu biloba, Hiina cordyceps, tsink.
Testofen® on lambaläätse ekstrakti kaubamärk. Lambalääts avaldab organismile positiivset mõju, Testofen® aktiivsed komponendid tõstavad testosterooni taset, suurendades lipiidide osakaalu, lihasmassi ja imuunseid funktsioone. Testofen® see on lambaläätse ekstakt, mis on standardiseeritud 50% Fenuside™.
,   Laoseis: Tellimisel
33,00 €
Ecdy-Sterones 90cps BOX
Ecdy-Sterones on järgmise taseme looduslik testosterooni produktsiooni soodustav ja estrogeeni taset reguleeriv toidulisand, mis põhineb Beta Ecdysteronil. Tugevalt stimuleerivad koostisosad AmixTM Ecdy Sterone-is võivad aidata suurendada Teie lihaste tihedust, tugevust ja sooritusvõimet. See on lisand, mis on mõeldud kulturistidele, sportlastele ja teistele, kes soovivad oma füüsist ja sooritusvõimet täiustada.
AMIXTM Ecdy Sterone-is on kombineeritud kõrgkvaliteetne Beta Ecdysterone, mis töötab sünergias testosteroonitaset võimendavast kompleksist, kuhu kuuluvad Metsiku Jamsi ekstakt, Maca juure ekstark, Gugguli ekstrakt, Gamma orüsanool ja Horny Goat Weed ekstrakt.
,   Laoseis: Tellimisel
29,00 €