Anabolic Masster 2,2kg

Tootekood: 10009
Kaubamärk: Amix Nutrition
Laoseis: Laos
Hind:
45,00 €

Parameetrid


* Flavour

Kogus: - +
   - või -   
Anabolic Masster – unikaalne ja efektiivne toode, mis on mõeldud spetsiaalselt sportlastele. Kõrge kvaliteediga valgu-, süsivesikute kompleks-segu, mis koosneb toitainete kombinatsioonist (kreatiin monohüdraat, Kre-Alkalyn®, CEE, L-glutamiin, L-arginiin-AKG, BCAA aminohapped, Tribulus Terrestris, Guggul ekstrakt), mis aitab säilitada anaboolset efekti. Anabolic Masster™ on väga terviklik toode, mis koosneb efektiivsetest toitainete kompleksidest ja kvaliteetsest toorainest. Anabolic Masster valgukomponendid ühendavad endas vadakukonsentraati ja veisevalku, mis on valmistatud CFM ioonvahetuse tehnoloogiaga. Anabolic Masster™ annab ka süsivesikute abil palju energiat ja võimaldab kreatiini transporti lihastesse.
 
Eelised:
  • Valgu-süsivesikute kooslus
  • Tõstab energiat
  • Suurendab verevoolu lihastesse
  • Parandab toitainete jõudmist lihasmassi
 
Soovitatav kasutamine:
Päevane annus 100g. 50g (1,5 mõõdulusikat), tarbige tund aega enne treeningut ja ülejäänud 50g tund aega pärast treeningut. 50g segage 200ml vee või väherasvase piimaga.
Sarnased tooted
MuscleCore® DW - OptiMass® Beef 2,5kg with HYDROBEEF®

OptiMass™ Beef Gainer on märkimisväärse väärtusega MASSILISAJA, mille põhikoostises on hinnatud veise valgu isolaat HydroBEEF® (hüdrolüüsitud veise valgu peptiidid) ja kõrg-kvaliteetne süsivesikusegu. OptiMass™ Beef Gainer on väga madala rasvasisaldusega ja täiesti laktoosivaba. Veise valgu isolaat HydroBEEF® on üks parimaid valgu allikaid turul ja seda just tänu oma puhtusele ja kõrgele bioväärtusele. Veise valgu kasutamine jõualade esindajate seas on pikk traditsioon, mille tulemused räägivad enda eest. Opti-Mass™ Beef Gainer on mõeldud kõigile, kes soovivad tõsta lihasmassi ja tugevust!

,   Laoseis: Laos
47,00 €