Black Amara Dip Belt

Tootekood: S-5008
Kaubamärk: Schiek
Laoseis: Tellimisel
Hind:
59,00 €
Schiek Model B5008 Dip Belt on valmsitatud ülikvaliteesest mustast amara sünteetilisest nahast. Vööle on lisatud pehmendus, mis parandab selle mugavust ja vähendab libisemist ning tugev vastupidav kett ja karabiinkinnitus. Üks suurus sobib kõigile.
Sarnased tooted
3004 Power Belt
3004 mudelil on 2004 mudeliga sarnased omadused. Vööle on lisatud neopreenikiht, mis tagab parima võimaliku mugavuse, toestuse ja sobivuse Teie kehakujuga. Vöö on kaetud veel lisakihiga (neopreeniga kaetud nailon), mis muudab selle jäigemaks, et tagada veelgi parem toestus.
,   Laoseis: Tellimisel
59,00 €
Competition Power Belt Double Prong
Schiek Competition Power Belt on ideaalne vöö jõutõstjatele. Vöö on 10cm lai, 9mm paks ja valmistatud naturaalsest seemisnahast ning topeltpandlaga kinnitusega.
,   Laoseis: Laos
69,00 €
Lever Power Belt
Schiek Model L7010 Lever Power Belt on uusim lisand Schiek jõutõstmise toodete seas. Naturaalsest seemisnahast vöö on 10 cm lai ja 9 mm paks. Vööl on eriti vastupidav ja mugav "hoob"kinnitus.
,   Laoseis: Tellimisel
99,00 €
Schiek Belt
2004 mudel tõstevööl on 3 patenti: mugav takjakinnitus, spetsiaalne kuju ja pehmendused, mis sobituvad ideaalselt selja ning puusa kumerustega. Vöö seljaosa on 12 cm lai. Valmistatud USAs.
,   Laoseis: Tellimisel
49,00 €
Schiek Leather Contour Belt
Mudel L2006 Contour Leather tõstevöös on kombineeritud mitme erineva Schiek vöö omadused nahkvööle omade tugeva toestusega. Vööl on spetsiaalne patenteeritud kuju, mis sobitub ideaalselt Teie keha kujuga, sellele on lisatud pehmendus alaselja piirkonnale, et suurendada toestust ja samuti vastupidav topeltpandlaga kinnitus. Antud mudeli seljaosa laius on 15 cm lai.
,   Laoseis: Tellimisel
54,00 €