Mr.Popper's Barley Grass Juice Powder 300g

Tootekood: 101193
Kaubamärk: Amix Nutrition
Laoseis: Tellimisel
Hind:
23,00 €
BarleyGrass.
Orgaaniline odraorase pulber.
Toidulisand.
Neto kaal:  300 g
Kaasas mõõtekulp (5g).
 
Mr. Popper´s® BarleyGrass  on kõige puhtam, 100% orgaaniline odraorase mahla pulber, millele pole lisatud ühtegi lisa-, täite- ega mahuainet. Odraorase külmkuivatatud mahla pulber on praktiline ja kiire booster, mis sisaldab paljusid essentsiaalseid vitamiine ja mineraale, ensüüme ja antioksüdante (k.a. Klorofüll). Tänu oma üli-aluselisusele aitab odraoras tasakaalustada keha pH-d ning on ideaalne keha puhastamiseks mürkainetest. Su enesetunne muutub värskemaks ja su keha tänab sind. Lisa odraorase pulber oma menüüsse juba täna – hoolitse oma tervise eest!
 
Soovitatav kasutamine: Segada 1 kulp (5g) odraorase mahla pulbrit külma, eelistatult filtreeritud, veega; valgu joogi või rohelise smuuti sisse; vürtsika tomatimahla või gazpacho sisse. Märkus: Need, kelle jaoks on teravilja orasest tehtud joogid alles uus asi, võiksid alustada väiksematest kogustest ning tõsta seda ajapikku.  
 
Mr. Poppers® on eriline toodete sari, milles on kasutatud vaid parimat toorainet ja koostisosasid. Sarja kuulub suur valik erinavaid tooteid - batoone, joogipulbreid ja putrusid. Mr. Popper‘s® on LargeLife Ltd. Firma kaubamärk, mis tegeleb toidulisandite tootmisega sportlastele. See on bränd, millel on spordi maailmas kujunenud suurepärane maine ning usaldusväärsus!
 
Koostisained:  odraorase mahla pulber (Hordeum vulgare).
Allergeeni hoiatus: Võib sisaldada piima, muna, sojaubade, koorikloomade kestade ja pähklite jälgi.
Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovitatavat kogust! Hoiustada temperatuuril kuni  25°C, kuivas kohas ning otsese päikesevalguse eest varjatuna. Toode ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Tootja ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud tarbimis- ja/või hoiustamisjuhendi eiramisest.

Sarnased tooted
One Daily 60 tablets
DailyOne – hoolikalt kokkupandud segu valitud vitamiinidest ja mineraalidest, mida inimese organism vajab igapäevaselt. Iga tablet sisaldab laia spektrit vajalikke vitamiine ja mineraale, mis parandavad organismi heaolu ja tervist. Valem on mõeldud peamiselt neile, kes tegelevad nõudlike füüsiliste ja vaimsete tegevustega. See toetab põhilisi ainevahetuse funktsioone, füüsilisi ja vaimset tööd, aitab vältida väsimust ja kiirendab treeningujärgset taastumist.
,   Laoseis: Tellimisel
13,00 €
OPTI-PACK Complete Full 30 Days
OPTI-PACK Complete – on tasakaalustatud vitamiinide kompleks, mis on spetsiaalselt välja töötatud, et varustada organismi kõigi vajalike toitainetega sportlaste võistluseelsel rangel ettevalmistusrežiimil.
Amix ™ Opti-Pack - on mugavalt pakendatud pehmekestalised tabletid. Tegemist on toitainete kombinatsiooniga, mis on sportlastele vajalik intensiivsete treeningute puhul. Toitev aminohapete, vitamiinide ja mineraalide kompleks ühes tootes. Kui Te soovite tõsta tootlikust ja viia oma treeninguid järgmisele tasmele, siis lisage Amix ™ Opti-Pack oma toitumisse.
,   Laoseis: Tellimisel
31,00 €
Super Pack VitMinerals 30 Days
Super Pack Vit&Minerals – on balanseritud kompleks vajalikest vitamiinidest ja mineraalidest, mis on spetsiaalselt välja arendatud AMIX™ poolt võistlussportlastele ja kulturistidele.
Super Pack Vit&Minerals on tugev kooslus sportlaste organismile igapäevaselt vajalikest vitamiinidest.
,   Laoseis: Tellimisel
21,00 €
Multi HD Liquid Caps 60caps BOX
Lai valik vitamiine ja mineraale vedelal kujul, mida on rikastatud puu- ja juurviljade kompleksi ja muude eluks vajalike koostisosadega (coenzyme Q10, choline, citrus bioflavonoids, inositol, ginseng jpt.)
,   Laoseis: Tellimisel
19,00 €