MuscleCore® DW - CreAge® Concentrated 120cps BOX

Tootekood: 10125
Kaubamärk: Amix Nutrition
Laoseis: Tellimisel
Hind:
19,00 €
CreAge™. 
Kreatiin Hcl.
Toidulisand.
120 kapslit.
MuscleCore® CreAge™ on uue põlvkonna kreatiini toidulisand tänu selle konsentreeritud kreatiinvesinikkloriidi vormile. Kreatiin HCl (vesinikkloriid) on kreatiini soola vorm, mis tagab parema imendumise ja suurema biosaadavuse kui kreatiin monohüdraadil. Kreatiin HCl ei põhjusta puhistust ega vee organismi kogunemist ülevajalikul määral ning selle toote kasutama hakkamiseks pole vaja laadimisfaasi ega tsüklist mahatulekut. Võib võtta järjest. MuscleCore® CreAge™ iga kapsel sisaldab 750mg Kreatiin HCl-i. See professionaalne jõulisand on mõeldud eelkõige kasutamiseks sportlastele, kulturistidele ning kõigile, kes treenivad jõusaalis suurte raskustega ning soovivad jõudu kasvatada. 
See toidulisand sisaldab Methocel®  CRT-si (Controlled Release Support ehk kontrollitud aine vabastuse)  süsteemi, et tagada maksimaalne ja kauakestev toime.
 
Kasutegurid:
-Kõrgelt konsentreeritud kreatiini vorm – vaja vähem võtta kui monohüdraati  High concentrated form
-ei ole vaja laadimisfaasi
-ei pea pidama tsüklitel vahet, võib võtta järjest
-aitab tõsta tugevust, vastupidavust ning lihaskvaliteeti.
-sisaldab CRT süsteemi
 
Soovituslik kasutamine: Võta 2-4 kapslit klaasitäie veega 30-45 minutit enne treeningut. Puhkepäevadel võta 2-4 kapslit päeva jooksul toiduga. Sportlased, kes kasutavad kreatiini peaks tarbima arvestava koguse vett  (ca. 2-3 liitrit/päev) et maksimeerida hüdratsiooni ja võimendada ainevahetuse funktsioone. Selleks, et tulemusi maksimeerida, kasutada CreAge koos Amix MuscleCore® Amino Tabs ja CreaPep®ga.
Koostisained: Kreatiin Hcl, želatiinist kapsel (želatiin, vesi, värvaine: titaaniumdioksiid), stabilisaator: hüdroksüpropüülmetüültselluloos Methocel®, paakumisvastased ained: magneesiumstearaat, silikoon dioksiid.
Allergeeni hoiatus: Võib sisaldada piima, muna, sojaubade, gluteeni, koorikloomade kestade ja/või pähklite jälgi.
Hoiatus: Mitte kasutada seda toodet rasedana või rinnaga toites. Toode pole mõeldud kasutamiseks lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovitatavat kogust! Hoiustada temperatuuril kuni  25°C, kuivas kohas ning otsese päikesevalguse eest varjatuna. Toode ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Tootja ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud tarbimis- ja/või hoiustamisjuhendi eiramisest.