MuscleCore® DW - MytoTest®- V3 90cps BOX

Tootekood: 10128
Kaubamärk: Amix Nutrition
Laoseis: Tellimisel
Hind:
33,00 €
AMIX MytoTest V3™ - stimuleerib tugevalt testosterooni tootmist, välja töötatud LargeLife labaratooriumis koostöös Amix Team sportlastega. AMIX™ MytoTest V3 sisaldab ainult kõrgkvaliteetseid ja innovaatilisi koostisaineid, mille toime on kliiniliselt tõestatud ja patenteeritud. MyTosterone® on revolutsiooniline palmetto ja astaksantiini kombinatsioon. Uuringud on tõestanud, et see kombinatsioon tõstab testosterooni taset organismis samas langetades östradiooli ja DHT taset.
MyTosterone® koostisosade tugevalt sünergiline annus sisaldab: Testofen® lambaläätsed, kibuvitsa rosea, guggulsterones, moon, D-asparagiinhape, hõlmikpuu biloba, Hiina cordyceps, tsink.
Testofen® on lambaläätse ekstrakti kaubamärk. Lambalääts avaldab organismile positiivset mõju, Testofen® aktiivsed komponendid tõstavad testosterooni taset, suurendades lipiidide osakaalu, lihasmassi ja imuunseid funktsioone. Testofen® see on lambaläätse ekstakt, mis on standardiseeritud 50% Fenuside™.
 
Eelised:
  • suurendavad looduslikku testosterooni tootlikust
  • suurendab energiat ja vastupidavust
  • säilitab lihasmassi ja suurendab vastupidavust
  • säilitab ja salvestab lihastoonust
  • suurendab lipiidide osakaalu
  • sisaldab CRT -SS
 
Soovituslik kasutamine:
Tarbige 2 kapslit päevas. Mitte rohkem kui 4 kapslit 24 tunni jooksul. Maksimaalselt kasutage seda toodet 8 nädala jooksul, siis tehke 4 nädalane paus.
Sarnased tooted
Anabolic Explosion Complex 200cps
Anabolic Explosion on eriline kompleks aminohapetest, mineraalidest, taime ekstraktidest ja B6 vitamiinist, mis toetab libiidot ning aitab samas rahustada ka närvisüsteemi raske treeningu järgselt paremaks taastumiseks. See sisaldab unikaalset patenti-ootavat mineraalide segu ZMA®, mida toodetakse erilise protsessi käigus sisaldades vaid äärmiselt kõrge biosaadavusega vorme tsingist ja magneesiumist k.a. tsink l-monometioniin (L-OptiZinc® - U.S. Patent 5,278,329).
,   Laoseis: Tellimisel
32,00 €
Ecdy-Sterones 90cps BOX
Ecdy-Sterones on järgmise taseme looduslik testosterooni produktsiooni soodustav ja estrogeeni taset reguleeriv toidulisand, mis põhineb Beta Ecdysteronil. Tugevalt stimuleerivad koostisosad AmixTM Ecdy Sterone-is võivad aidata suurendada Teie lihaste tihedust, tugevust ja sooritusvõimet. See on lisand, mis on mõeldud kulturistidele, sportlastele ja teistele, kes soovivad oma füüsist ja sooritusvõimet täiustada.
AMIXTM Ecdy Sterone-is on kombineeritud kõrgkvaliteetne Beta Ecdysterone, mis töötab sünergias testosteroonitaset võimendavast kompleksist, kuhu kuuluvad Metsiku Jamsi ekstakt, Maca juure ekstark, Gugguli ekstrakt, Gamma orüsanool ja Horny Goat Weed ekstrakt.
,   Laoseis: Tellimisel
29,00 €