MuscleCore® DW - OPTI-Whey® CFM® 2,25kg

Tootekood: 101199
Kaubamärk: Amix Nutrition
Laoseis: Tellimisel
Hind:
59,00 €

Parameetrid


* Flavour

OptiWhey™ CFM Instant Protein

Toidulisand magustatud stevia ja sukraloosiga.
 
Maitsed: Double White Chocolate (Valge Šokolaadi), Double Dutch Chocolate (Šokolaadi), Moca-Choco-Coffee (Šokolaadi-Moca Kohvi), Choco-Coconut (Šokolaadi-Kookose), Milky Creamy Vanilla (Koorene Vanilje), Strawberry-Yogurt (Maasika-Jogurti).
Neto kaal: 1000 g, 2 250 g.
Kaasas mõõtekulp (30g).
 
OptiWhey™ CFM Instant Protein on preemium kvaliteediga toode, mis koosneb kolmest vadakuvalgu tüübist (peenestatud CFM® vadakuvalgu konsentraadist, peenestatud CFM® vadakuvalgu isolaadist valgu fraktsioonidega ja hüdrolüüsitud CFM® vadaku valgu isolaadist) ning on rikastatud PepForm™ Leutsiini peptiididega, multiensümaatilise kompleksi DigeZyme® ja preemium linaseemnelisandiga BevGrad™ XtraSmooth Flax.
 
Kasutegurid:
-       toetab puhta lihasmassi kasvu pärast treeningut ja päeva jooksul taastumisel
-       aitab säilitada puhast lihasmassi dieedi ajal
-       sisaldab BevGrad™XtraSmooth tehnoloogial põhinevat–jahvatatud kuldsete linaseemnete lisandit.
-       magustatud loodusliku Steviaga
-       pole lisatud mürgist magustajat Aspartaami
-       kiire imendumisega, sisaldab seede-ensüüme
-       mahe maitse ja kreemine konsistents
-       kõrge valgusisaldus - 80%
 
Kellele?
Sobib kasutamiseks  kõigile, naistele ja meestele, kellel on suurenenud valguvajadus ning kes soovivad treeningust taastumist muuta efektiivsemaks, kiiremaks ja mugavamaks maitsvalt ning kvaliteetselt lubades oma kehale vaid parimat!
Soovitatav kasutamine: Sega 1 kulp (30g) OptiWhey® CFM Instant Protein with 200-300 ml vee või piimaga kasutades blenderit või Amix™ shakerit. Tarbi 1-3 serveeringut päevas. Tarbimise vajadus oleneb individuaalsest valguvajadusest ning püstitatud eesmärkidest.

Selgitused:
CFM® ehk cross flow microfiltration süsteem  on õrnatoimeline, madalal kuumusel kulgev  filtreerimise protsess, mille käigus saab toorainest denatureerimata valk ning toode suurepärase maitse ja optimaalse toiteväärtuse sisaldades nii kõiki suuremaid vadaku valgu osasid, kui ka valgu mikro-osakesi ja bioaktiivseid peptiide.
BevGrad™ XtraSmooth Flax on ülipeeneks jahvatatud kuldsed linaseemnete segu, mille kuumutamisel on kasutatud  MicroSure™ Plus töötlust. Tegemata järeleandmisi maitses, toob BevGrad™ XtraSmooth Flax Teieni kõik linaseemnete looduslikud omadused: Omega-3, kiudainete ja pika-ahelaliste süsivesikute kasulikkuse taastusjoogi sees.
PepForm™ Leutsiini Peptiidid on tehtud eriprotsessi käigus, mis seob vabas vormis oleva leutsiini värskest vadakust isoleeritud leutsiini peptiidideks kasutades fragmenteerimise ja separatsiooni tehnoloogiaid, mille tulemusel tekib 40% puhta leutsiini sisaldus.
DigeZyme® on kompleks erinevatest seede-ensüümidest koosnedes peamiselt amülaasist, proteaasist, lipaasist, tsellulaasist ja laktaasist. Need ensüümid on mikrobiaalset päritolu (amülaas, laktaas ja tsellulaas seentest ja bakteri-neutraalne proteaas) ning kegendavad looduslikul teel toidu seedimist. Suurenenud valguvajaduse täitmine võib olla organismile koormav, kuna keha peab energiat kulutama valgu lõhustamiseks rohkem kui süsivesikute või rasvade jaoks ning siinkohal on seede-ensüümid palju kehale toeks.


Koostisained: Amix™ OptiWhey™ CFM 92% (osaliselt peenestatud CFM vadaku valgu konsentraat/piimast/, peenestatud CFM® vadaku valgu isolaat /pimast/ koos valgu fragmentidega, peenestatud ja hüdrolüüsitud CFM® vadaku valgu isolaat /piimast/), PepForm™ L-Leutsiin (vadaku peptiidid /piimast/), kakaopulber (ainult šokolaadi maitsetel); jahvatatud linaseemned (BevGrad™ XtraSmooth Flax), stabilisaator (guarkumm); värvaine (maasika-jogurti maitsel: peediekstrakt); emulgaator: soja letsitiin, patenteeritud seede-ensüümide DigeZyme® kompleks (amülaas, lipaas, laktaas, tsellulaas, proteaas); magustajad: steviol glükosiidid, sukraloos, atsesulfaam-kaalium.
 
Allergeeni hoiatus: Toode võib sisaldada muna, gluteeni, koorikloomade kestade ja pähklite jälgi.
Hoiatus: Mitte kasutada seda toodet raseduse või imetamise ajal. Toode pole mõeldud kasutamiseks lastele. Hoida lastele kättesaadamatus kohas. Mitte ületada päevast soovitatavat kogust. Hoiustada otsese päikesevalguse eest varjatuna, temperatuuril kuni 25°C, pimedas ja kuivas kohas. See toode ei ole mõeldud täisväärtusliku toitumise täielikuks asendamiseks. Tootja ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud toote vale hoiustamise või kasutamisjuhtnööride eiramise tulemusel.