Nitric Oxide 750mg 360cps

Tootekood: 10137
Kaubamärk: Amix Nutrition
Laoseis: Tellimisel
Hind: 35,00 €
29,75 €
Amix Nitric Oxide 120/ 360- spetsaalselt loodud, et suurendada lämmastikoksiidi (NitricOxide – NO), mis suurendab lihaskasvu ja –jõudu, taset organismis. Lämmastikoksiid parandab lihaste verevarustust ja toitainete omastamist ning kiirendab valkude sünteesi.
 
Eelised:
  • Sisaldab maksimaalselt lämmastikoksiidi
  • Suurendab lihaste täidlust
  • Suurendab lihasjõudu
  • Aitab taastuda pärast treeningut
  • Suurendab verevoolu lihastesse
 
Soovituslik kasutamine:
Tarbige 4 kapslit 2 tundi pärast hommikusööki ja 4 kapslit 30-60 minutit enne treeningut. Treeninguvabadel päevadel on soovituslik tarbida 4 kapslit enne lõunat ja 4 kapslit enne õhtusööki.
 

Sarnased tooted
Arginine 120cps
L-Arginine- on vabal kujul aminohape, millel on organismis mitu põhifunktsiooni, sealhulgas lämmastikoksiidi (NO) eelaineks olemine. Lämmastikoksiid (NO) hoiab veresooned laiendatuna, et aidata südamel saada küllaldaselt hapnikku. Tegemist on valgusünteesiks vajaliku aminohappega.
,   Laoseis: Tellimisel
15,00 €
Arginine 360cps
L-Arginine 120/360 tabl- on vabal kujul aminohape, millel on organismis mitu põhifunktsiooni, sealhulgas lämmastikoksiidi (NO) eelaineks olemine. Lämmastikoksiid (NO) hoiab veresooned laiendatuna, et aidata südamel saada küllaldaselt hapnikku. Tegemist on valgusünteesiks vajaliku aminohappega.
,   Laoseis: Tellimisel
30,00 €
Nitric Oxide 750mg 120cps
Amix Nitric Oxide 120/ 360- spetsaalselt loodud, et suurendada lämmastikoksiidi (NitricOxide – NO), mis suurendab lihaskasvu ja –jõudu, taset organismis. Lämmastikoksiid parandab lihaste verevarustust ja toitainete omastamist ning kiirendab valkude sünteesi.
,   Laoseis: Tellimisel
17,00 €