Schiek Power Lifting Straps

Tootekood: S-1000
Kaubamärk: Schiek
Laoseis: Tellimisel
Hind:
24,00 €

Parameetrid


* Color

1000PLS Power Liting tõsterihmades on kombineeritud 65 mm paksune neopreenpehmendus, mis toestab rannet ja 28 cm pikad nailon/akrüül rihmad. Rihmad on õmmeldud randmega risti ja on äärmiselt vastupidavad. 28 cm pikkused rihmad tagavad kindla istuvuse kangi ümber. Toodetud USAs.
Sarnased tooted
Black Line Knee Wraps with Velcro
1178 põlvesidemed on valmistatud ekstra raskest puuvillaelastikust, mis tagab maksimaalse toestuse. Sidemed on musta värvi punaste kantidega. Sidemete laius on 7,62cm ja pikkus 198cm.
Takjakinnitusega.
,   Laoseis: Laos
44,00 €
Schiek Dowel Lifting Straps
1000DLS Dowel tõsterihmadel on 65 mm paksune pehmendav neopreeni kiht, mis toetab rannet. Eristuv disain võimaldab kiiremat vabastamist pikemate rihmadega võrreldes.
,   Laoseis: Tellimisel
24,00 €
Backpack 300 Stealth
,   Laoseis: Laos
169,90 €
HYPERICE Vyper Sinine
Used by the world’s most elite athletes, The Vyper is a cutting-edge fitness and recovery device/roller that uses pressure and vibration to improve the body’s overall performance.

The Vyper uses 3 dierent speed settings powered by rechargeable lithium ion batteries, which give over 2 hours of use for charge. Excellent for self massage, warm up, and to work on tight muscles that prevent you from moving better.
,   Laoseis: Laos
235,00 €
HYPERICE Back Ice Compression Device
Revitalize your core. Restabilize your body. Multi-layered compression for the back.

Rebuild from the center, return to balance. Delivers optimal cold to the Back to best experience the benefits provided by cold therapy.
,   Laoseis: Laos
115,00 €